top of page

Teslimat ve İade Şartları

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir. Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer. Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır.

Değiştirme ve İade Politikası

İade talebinde bulunmak için teslimat tarihi itibariyle 14 gününüz bulunmaktadır. Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler (Örn: Kullanım esnasında vücutla birebir temas gerektiren ürünler) tek kullanımlık ürünlerin iadesi mümkün değildir. Alıcının istekleri ve/veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallar için iade hakkı kesinlikle söz konusu değildir. İade etmek istediğiniz ürün kusurlu ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir.

Ürünlerinizi geri göndermek için kargolamadan önce waldorfdesign.contact@gmail.com adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir, iletişim kurmadan herhangi bir ürünü geri göndermeyiniz.

Ürün İade Adresi:

Ceren Ayşe Özçelik

Yurtiçi Kargo Bilkent Subesi / Ankara

Ankara/ Bilkent

Yurtiçi Kargo Alıcı Kodumuz için waldorfdesign.contact@gmail.com adresinden e-mail yoluyla iletişime geçtiğiniz taktirde tarafınıza iletilecektir, bu iade kodu ile iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 2-7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

bottom of page